Tank Deso V5000Bt 5000 Liter Platic Tank Bunded Oil Tank
| Categorie | Container |
| Stocknumber | 0006825 |
| Prijs | € 4 |
| Stocknumber | 0006825 |
| Prijs (ex btw) | € 3.950,- |
| Brandstof | Overig |
| Gewicht | 300 kg |
| Lengte | 212 cm |
| Breedte | 212 cm |
| Hoogte | 230 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Deso 5000 liter Dubbelwandige Dieseltank Bunded Oil Tank Deze hoogwaardige dubbelwandige tank is geschikt voor de opslag van olie in huishoudens, de landbouw, de industrie en commerciële toepassingen. Diverse tanks leverbaar, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Merk : Deso Type : V5000 BT Capaciteit : 5000 liter Ledig gewicht : circa 300 kg Ook voor onderhoud/reparatie, keuring, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
