← Terug
Kiwa Ibc Titan Eko 600 Liter Dubbelwandige Tank Brandstoftank
| Categorie | Container |
| Bouwjaar | 2007 |
| Stocknumber | 0006824 |
| Prijs | € 950 |
| Stocknumber | 0006824 |
| Prijs (ex btw) | € 950,- |
| Brandstof | Overig |
| Gewicht | 100 kg |
| Lengte | 142 cm |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 125 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Goed |
Beschrijving
Te koop Titan 600 liter Dubbelwandige Dieseltank Tank Diverse tanks leverbaar, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Merk : Titan Eko Bouwjaar : 2007 Capaciteit : 600 liter Ledig gewicht : circa 100 kg Ook voor onderhoud/reparatie, keuring, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
