Hatz 4M40H Mining Pump Diesel Waterpomp 240 M3 H
| Categorie | Pomp |
| Stocknumber | 0006774 |
| Prijs | € 5 |
| Stocknumber | 0006774 |
| Prijs (ex btw) | € 4.750,- |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 47 h |
| Gewicht | 700 kg |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Beschrijving
Te koop Hatz 4M40H 240 m3 / h Diesel Minimg Pump Waterpomp Diverse waterpompsets voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Is getest en in orde ! Direct inzetbaar ! Inzetbaar als: - Brandblus pomp - Beregenings pomp - Mining pomp Motor Merk : Hatz Model : 4M40H Motor nr : 801790002442 Cilinders : 4 Pomp Merk : DIA Model : SZ125-2/A Serie nr. : 10/2343 Maximaal Vermogen : 240 m3 / h Maximale druk : circa 2/3 Bar Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exlcusief Btw, mits anders vermeld.
