← Terug
Grassair Dw 420 Air Dryer 70 M3 Min 70000 L Min 13 Bar Luchtdroger
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2008 |
| Stocknumber | 0006412 |
| Prijs | € 3 |
| Stocknumber | 0006412 |
| Opbrengst | 75.000 l/m |
| Prijs (ex btw) | € 2.750,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 210 cm |
| Breedte | 102 cm |
| Hoogte | 153 cm |
Beschrijving
Te koop Grassair DW 420 Luchtdroger 70.000 L / min 13 Bar Air Dryer ! In zeer nette staat! Diverse droger, ketels en compressoren op voorraad ! Gegevens Merk : Grassair Type : DW 420 Vermogen : 70.000 L / min - 70 m3 / min Maximale druk : 13 bar Voltage : 400 Volt Frequentie : 50 hertz Bouwjaar : 2011 Gewicht : circa 600 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Doorvoer capaciteit: 75000 l/m
