Cummins 4Bt B3 8 C Firepack 138 M3 H Diesel Waterpomp As New 204 Hours
| Categorie | Pomp |
| Bouwjaar | 2005 |
| Stocknumber | 0006336 |
| Prijs | € 7 |
| Stocknumber | 0006336 |
| Prijs (ex btw) | € 6.950,- |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 204 h |
| Vermogen | 74 kW (101 PK) |
| Gewicht | 1.000 kg |
| Lengte | 260 cm |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| vediourl | https://www.youtube.com/embed/WDXcEmSG3g4?rel=0 |
Beschrijving
Te koop Cummins 4BT / B3.9-C Van Wijk & Boerma 138 m3 / h 7 Bar Diesel Waterpompset Firepack Diverse waterpompsets voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! In perfecte staat ! Compleet met besturingskast en brandstoftank Is getest en geheel in orde ! Direct inzetbaar ! Ex nood waterpomp met slechts 204 testuren ! Inzetbaar als: - Brandblus pomp - Beregenings pomp - Mining pomp Motor Merk : Cummins Model : B3.9-C / 4BT Serie nr : 21669363 Vermogen : 74 kW / 99 PK Cilinders : 4 Pomp Merk : KSB Model : KFP 80-315 Serie nr. : 2576329 Maximaal Vermogen : 138 m3 / h Maximale druk : circa 7 Bar Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een generator met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exlcusief Btw, mits anders vermeld. Doorvoer capaciteit: 138 m3/h Merk motor: Cummins Toerental: 1800 rpm Gewicht: 1000 kg
