Fiac Airmec Ecu Olievrije Elektrische Zuigercompressor 1 5 Pk 205 L Min 8 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2011 |
| Stocknumber | 0006050 |
| Prijs | € 185 |
| Stocknumber | 0006050 |
| Compressortype | zuiger |
| Opbrengst | 205 l/m |
| Prijs (ex btw) | € 185,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen | 1 kW (1 PK) |
| Lengte | 44 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 43 cm |
Beschrijving
Te koop Airmec ECU Olievrije Elektrische Zuigercompressor 1.5 PK 205 L / min 8 Bar Olievrije draagbare zuigercompressor, ideaal voor uw kleine bouwklussen Diverse compressoren direct uit voorraad, leverbaar, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Gegevens Merk : Airmec Fiac Type : ECU Serie nr : 321116142 Bouwjaar : 2011 Ketel inhoud : 6 liter Vermogen : 1.5 PK Opbrengst : 205 L / min Maximale druk : 8 Bar Voltage : 230 volt Frequentie : 50 Hertz Gewicht : circa 20 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 205 l/m
