Airmec Fiac Bxa 25200 Elektrische Zuigercompressor 2 Pk 150 L Min 8 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2013 |
| Stocknumber | 0006045 |
| Prijs | € 249 |
| Stocknumber | 0006045 |
| Compressortype | zuiger |
| Opbrengst | 150 l/m |
| Prijs (ex btw) | € 249,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen | 1 kW (2 PK) |
| Lengte | 58 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 55 cm |
Beschrijving
Te koop Airmec Fiac Elektrische Zuigercompressor 2 PK 150 L / min 8 Bar Diverse compressoren direct uit voorraad, leverbaar, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Gegevens Merk : Airmec Fiac Type : BXA25200 Serie nr : 821300046 Bouwjaar : 2013 Ketel inhoud : 24 liter Vermogen : 2 PK Opbrengst : 150 L / min Maximale druk : 8 Bar Voltage : 230 volt Frequentie : 50 Hertz Gewicht : circa 23 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 150 l/m
