← Terug
Magnet 500L Gegalvaniseerde Verticale Luchtketel 16 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2011 |
| Stocknumber | 0005981 |
| Prijs | € 1 |
| Stocknumber | 0005981 |
| Prijs (ex btw) | € 1.375,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 225 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 65 cm |
Beschrijving
Te koop Magnet 500L gegalvaniseerde verticale luchtketel te koop. Geproduceerd in de EU! Gegevens Merk : Magnet Inhoud : 500 liter Maximale druk : 16 Bar Afmetingen : 65 x 65 x 2225 ( L x B x H in cm ) Gewicht : circa 175 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
