← Terug
Atlas Copco 500 Liter Gegalvaniseerde Verticale Luchtketel 11 Bar 1 Stuks
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2020 |
| Stocknumber | 0005584 |
| Prijs | € 1 |
| Stocknumber | 0005584 |
| Prijs (ex btw) | € 1.250,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 66 cm |
| Breedte | 66 cm |
| Hoogte | 220 cm |
Beschrijving
Te koop 2 stuks Atlas Copco 500L gegalvaniseerde verticale luchtketels te koop. Geproduceerd in Italië. Gegevens Merk : Atlas Copco Inhoud : 500 liter Maximale druk : 11 Bar Afmetingen : 66 x 66 x 220 ( L x B x H in cm ) Gewicht : circa 100 kg Prijs is per stuk! Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
