← Terug
Alup Adq 141 Luchtdroger 2 350 L Min 14 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2018 |
| Stocknumber | 0005573 |
| Prijs | € 1 |
| Stocknumber | 0005573 |
| Opbrengst | 2.350 l/m |
| Prijs (ex btw) | € 1.450,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 73 cm |
Beschrijving
Te koop Alup ADQ 141 Luchtdroger 2.350 L / min 14 Bar Air Dryer ! 2018 machine, in zeer nette staat! Diverse droger, ketels en compressoren op voorraad ! Gegevens Merk : Alup Type : ADQ 141 Vermogen : 2350 L / min Maximale druk : 14 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 hertz Bouwjaar : 2018 Gewicht : 44 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 2350 l/m
