← Terug
Grassair Dbx 23 Absorptiedroger 11 Bar 5 100 L Min
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2007 |
| Stocknumber | 0005571 |
| Prijs | € 2 |
| Stocknumber | 0005571 |
| Prijs (ex btw) | € 1.750,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 72 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 164 cm |
Beschrijving
Te koop Grassair DBX 23 Absorbtiedroger Gegevens Merk : Grassair Type : DBX 23 Capaciteit : 5.100 L/min. Maximale druk : 11 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 / 60 hertz Bouwjaar : 2007 Gewicht : 150 kg Diverse compressor, drogers en toebehoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
