← Terug
Grassair Gm 272 Gp 272 Ga 272 3 Voudige Filterstraat
| Categorie | Compressor |
| Stocknumber | 0005569 |
| Prijs | € 250 |
| Stocknumber | 0005569 |
| Prijs (ex btw) | € 250,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 15 cm |
Beschrijving
Te koop Grassair 3 voudige filterstraat. Deze opstelling filtert uw perslucht op olie / watervervuiling. Diverse droger, ketels en compressoren op voorraad ! Gegevens Merk : Grassair Type : GA 272, GM272 , GP272 Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
