← Terug
Sicctech 900 Liter Gegalvaniseerde Verticale Luchtketel 11 Bar Nieuw
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stocknumber | 0005533 |
| Prijs | € 2 |
| Stocknumber | 0005533 |
| Prijs (ex btw) | € 1.950,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 220 cm |
Beschrijving
Te koop Nieuwe Sicctech Gegalvaniseerde verticale luchtketel 900 liter 11 Bar Geproduceerd in Italie. Ook andere afmetingen / volumes wel of niet gegalvaniseerd leverbaar! Gegevens Merk : Sicctech Inhoud : 900 liter Maximale druk : 11 Bar Afmetingen : 80 x 80 x 220 ( L x B x H in cm ) Gewicht : circa 150 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
