← Terug
Lohenner Gmbh Co 3 000 Liter Gegalvaniseerde Verticale Luchtketel 11 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 1999 |
| Stocknumber | 0005465 |
| Prijs | € 2 |
| Stocknumber | 0005465 |
| Prijs (ex btw) | € 1.950,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 345 cm |
Beschrijving
Te koop Lohenner GmbH & Co. gegalvaniseerde verticale luchtketel 3000 liter 11 Bar Gegevens Merk : Lohenner GmbH & Co. Inhoud : 3.000 liter Maximale druk : 11 Bar Afmetingen : 110 x 130 x 345 ( L x B x H in cm ) Gewicht : circa 750 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
