← Terug
Grassair 2 000 Liter Verticale Luchtketel 10 Bar
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 1990 |
| Stocknumber | 0005038 |
| Prijs | € 1 |
| Stocknumber | 0005038 |
| Compressortype | schroef |
| Prijs (ex btw) | € 1.250,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 246 cm |
Beschrijving
Te koop Grassair verticale luchtketel 2000 liter 10 Bar Gegevens Merk : Grassair Inhoud : 2000 liter Maximale druk : 10 Bar Afmetingen : 110 x 110 x 246 ( L x B x H in cm ) Gewicht : circa 450 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
