Berko Bsd 25 18 5 Kw 2400 L Min 8 Bar Silent Elektrische Schroefcompressor
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 1996 |
| Stocknumber | 0004361 |
| Prijs | € 1 |
| Stocknumber | 0004361 |
| Compressortype | schroef |
| Opbrengst | 2.400 l/m |
| Prijs (ex btw) | € 1.450,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Bedrijfsuren | 16.388 h |
| Lengte | 154 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 122 cm |
Beschrijving
Te koop Berko BSD25 18.5 kW 2400 L / min 8 Bar Elektrische Schroefcompressor Inruiler van de maand / opknapper Gegevens Merk : Berko Type : BSD25 Serie nr : 1050139 Bouwjaar : 1996 Vermogen : 18.5 kW Opbrengst : 2.400 L / min Maximale druk : 8 Bar Gewicht : 385 kg Toerental : 2.930 rpm Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Al onze genoemde prijzen zijn exclusief Btw, mits anders vermeld.
