← Terug
Luchtketel Ketel 50 Liter 16 5 Bar Horizontaal Gegalvaniseerd Luchtketel Als Nieuw
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2013 |
| Stocknumber | 0004173 |
| Prijs | € 395 |
| Stocknumber | 0004173 |
| Compressortype | schroef |
| Prijs (ex btw) | € 395,- |
| Brandstof | Overig |
| Lengte | 115 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 46 cm |
Beschrijving
Te koop Horizontale luchtketel 50 liter 16.5 Bar gegalvaniseerd 2 stuks op voorraad Gegevens Bouwjaar : 2013 Inhoud : 50 liter Maximale druk : 16.5 Bar Afmetingen : 115 x 40 x 46 ( L x B x H in cm ) Gewicht : circa 15 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
