← Terug
Grassair Adh0004Sg 10 Bar Absorptiedroger
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2002 |
| Stocknumber | 0003831 |
| Prijs | € 350 |
| Stocknumber | 0003831 |
| Prijs (ex btw) | € 350,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 47 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 106 cm |
Beschrijving
Te koop Grassair ADH 004 SG Absorbtiedroger Gegevens Merk : Grassair Type : ADH 004 SG Serie nr : 1188042 Maximale druk : 16 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 / 60 hertz Bouwjaar : 2002 Gewicht : 50 kg Diverse compressor, drogers en toebehoren op voorraad, zie onze website www.homborg.nl voor ons complete aanbod ! Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
