Grassair Dw 61 10 200 L Min 16 Bar Luchtdroger Air Dryer
| Categorie | Compressor |
| Bouwjaar | 2004 |
| Stocknumber | 0003653 |
| Prijs | € 2 |
| Stocknumber | 0003653 |
| Opbrengst | 10.200 l/m |
| Prijs (ex btw) | € 1.750,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| vediourl | https://www.youtube.com/embed/Ac4pR7OpQrc?rel=0 |
Beschrijving
Te koop Grassair DW 61 luchtdroger - air dryer Is volledig getest en in orde ! Direct inzetbaar ! Diverse droger, ketels en compressoren op voorraad ! Gegevens Merk : Grassair Type : DW 61 Serie nr : CAI112151 Vermogen : 10.200 L / min Maximale druk : 16 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 hertz Bouwjaar : 2004 Gewicht : 173 kg Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden Doorvoer capaciteit: 10200 l/m
