Wilkerson 07 Fh P00 Airdryer Luchtdroger 4000 L Min
| Categorie | Compressor |
| Stocknumber | 0003652 |
| Prijs | € 875 |
| Stocknumber | 0003652 |
| Opbrengst | 4.000 l/m |
| Prijs (ex btw) | € 875,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Lengte | 125 cm |
| Breedte | 78 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| vediourl | https://www.youtube.com/embed/IowcqULTRG8?rel=0 |
Beschrijving
Te koop Wilkerson luchtdroger 4000 L / min In goede staat ! Is getest, zie video ! Ook voor diverse compressoren, drogers, ketels en ander toebehoren bent u bij Homborg aan het juist adres Kijk geheel vrijblijvend op onze vernieuwde website www.homborg.nl Merk : Wilkerson Model : 07-FH-P00 Capaciteit : 4000 L / min Maximale druk : 16 bar Voltage : 230 Volt Frequentie : 50 Hertz Ook voor onderhoud/reparatie, levering van nieuwe en gebruikte machines, expertise en automatische netovername zijn de specialisten van onze firma volledig thuis. Bent u op zoek naar een compressor met specifieke technische eisen , neem dan contact met ons op. Voor vragen of interesse bel of mail gerust ! Kijk ook op onze website, www.homborg.nl Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden
